به نام دادار یگانه

توسعه و تجهیز فارسی زبانان، به تجربه و دانش روز مدیریت جهان، از جمله اقدامات زیر بنائی است که باعث می شود شرکت ها و سازمان های ایرانی، توان رویاروئی با مسائل فردا را بیابند.


ورانش( ورای دانش) در راستای"گسترش افکار مدیریت ایرانیان"تلاش می نماید تا متناسب با شرایط ویژه مدیران، بخصوص محدودیت زمان، آخرین و به روزترین اندیشه ها و تجارب جهانی را در قالب فیلم، ویدیو و انیمیشن اما کوتاه، جذاب و دلچسب، به مدیران فارسی زبان اعم از خصوصی، عمومی و دولتی و سایر علاقه مندان و نیز دانشجویان این رشته تقدیم نماید.


ورانش، مدیریت را از زبان بزرگترین نظریه پردازان، نام آورترین مدیران و معتبرترین مراکز علمی جهان، اما به زبان فارسی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در هر جا، هر زمان و هر شرایطی در جریان آخرین ها و بهترین ها قرار گیرید.


ورانش تلاش نموده تا آسیب های این حوزه را به حداقل برساند. کتاب های قطور در قالب فیلم های کوتاه ارائه می شود. کهنگی مطالب مدیریت در کشور، با به کارگیری آخرین فیلم ها، گاه حتی به فاصله چند روز جبران خواهد شد. سنگینی مباحث، با فیلم های جذاب و دیدنی رفع می شود. با انبوهی از ویدیوها، علاوه بر نام آوران، فرصت بهره برداری از تجربیات صدها مدیر گمنام اما حرفه ای جهان فراهم است. اعتبار علمی با استفاده از آثاری از برجسته ترین صاحب نظران جهان تامین می شود و سرانجام تئوریک بودن مطالب با ویدیوهائی از تجارب شکست و پیروزی بزرگترین شرکت ها و برترین مدیران جهان پاسخ داده خواهد شد.


صدها ویدیو در ده ها موضوع، می تواند فضای مناسبی برای رشد و بالندگی مدیریت در کشور فراهم آورد. انبوهی از موضوعات را در ورانش خواهید یافت. از استراتژی تا منابع انسانی، از بازاریابی تا حسابداری، از دمینگ ژاپنی تا EFQM اروپائی، از جنرال موتورز تا تویوتا، از زبان بدن تا خلق چشم انداز و . . .


ورانش، جهان مدیریت را در دستان شما قرار می دهد. تنها با فشردن یک کلید، همه آنچه نیاز دارید در اختیار شماست. این جنبش، گامی بلند در راستای تعالی رهبران و مدیران فارسی زبان در سراسر جهان خواهد بود
keyboard_arrow_up